Наш каталог вебсайтів інтернету
ГоловнаНаукаАбітурієнтові/школяру

Абітурієнтові/школяру

Якщо Ви вивчаєте норвезьку мову, то Вам сюди
В нашому каталозі зібрані посилання на якісні інтернет-ресурси освітньої тематики. Ресурс буде корисний таким, що усім, що здобуває освіту. Школярам, студентам, що здобувають комп'ютерну освіту, іноземним мовам, що навчаються, і. т. д.

Институты
Институты детально читайте на нашому сайті www.vomsk.com

Взфэи контрольні роботи
Наш сервіс є своеобразним фрилансом для вас, дорогі школярі і студенти (учні).

Центр розвитку дітей 7-12 років
Центр Успішного Школяра СТИМУЛ перед початком нового навчального року рекомендує пройти інтенсивний курс розвитку пам'яті і уваги дітям 6-12 років. Дитина треба лише допомагати розвинути і реалізувати свої можливості. Не шкодуйте витраченого часу для дітей. Воно багаторазово окупиться. Ваша дитина переступатиме поріг школи з упевненістю, вчення буде для нього не важким обов'язком, а радістю, і у вас гордість за його успіхи

Організація шоу в Москві
Постановка дитячих шоу. Організація святкування Нового Року. День народження в дитячому саду. Виступ клоунів. Проведення шоу для школярів. Організація майстер - класів для школярів.

ГДЗ по географії 9 клас Дронов В
ГДЗ по географії 9 клас Дронов В. П., Гдз по геометрії 10-11 клас Атанасян, Решебник по Російській мові 8 клас Бархударов і ГДЗ по російській мові 6 клас, Баранов М. Т.

Екскурсії по Золотому кільцю, екскурсія на завод Коки Коли. Замовляйте
В послуги компанії входять: екскурсії на виробництво Москви і Підмосков'я, інтерактивні екскурсії для школярів і корпоративних клієнтів, оглядові автобусні екскурсії і заміські екскурсії, а також будь-які екскурсії по Вашому бажанню.

Проблеми з хімією? - рішення завдань по хімії онлайн
Допомога учнем: рішення завдань по хімії на замовлення. Вирішуємо завдання, тести, ланцюжки перетворень. Низькі ціни.

Shoolzdrav. ru це вивчення методик фізкультури
Наш здоровий сайт shoolzdrav. ru допоможе здоров'ю школярів. У нас Ви знайдете багато цікаво про методику фізкультури, здоров'я школярів

Цікава математика: завдання, уроки, довідка.
Ресурс для любителів математики, а також для школярів, які тільки починають вивчати цю дивовижну науку. Цікаві завдання, відеоуроки, словник математичних термінів.

Проект Fizikolom - решебники по фізиці і гдз по фізиці
Ресурс Fizikolom розміщує на своїх сторінках усе решебники після фізика Иродова і Савельєва. Повністю готові домашні завдання по фізиці для усіх класів з детальним описом кожного завдання. Гдз по фізиці Мякишева і Касьянова.

Компанія Арина Р : послуги гувернантки. Детальна інформація на сайті
Професійний підбір персоналу для роботи в сім'ях: репетиторів для школярів і іншого персоналу. Прибирання в квартирах і заміських будинках, прибирання після ремонту. Послуги хімчистки вдома.

Працевлаштування няня: Краще про вакансію самара 63.
Краще про робота для школярів вакансії. Тут ви зможете дізнатися про знайти роботу адміністратора. А також знайти для себе повно найважливішої інформації.

Недорогі курси англійської мови Київ Соломенка.
ЕnjoyСlub - курси англійської мови по асоціативному методу навчанню. Основною ідеєю утворення Еnjoyclub стала відсутність розмовних шкіл, де учні б сприймали мову не переводячи слова. Ласкаво просимо на наші курси англійського в Києві.

1 : 2 : 3 : 4 : 5 : 6

Інше

Пряживши для ручного в'язання Lett Lopi і Alafoss Lopi, 100% шерсть Пряживши для ручного в'язання Lett Lopi і Alafoss Lopi, виробництво Ісландія, 100% шерсть, широка колірна гамма, наявність на складі...Стройка

Ресурс компанії ТОВ Метиз Груп - Купити сітку арматурну в Києві за кращими цінами Послуги від компанії ТОВ Метиз Груп - Придбати сітку металеву в Києві за доступними цінами Керамические...
Нерухомість

Продам комплекс об'єктів СТО, АЗС, Автосалон, офіс - готовий бізнес. Харько Продам діючий бізнес. Объеки: АЗС, СТО, Автосалон, Ресторан, Турецька лазня, Офіс. Розташовані в Харкові на ул Блюхера. Агентства недвижимости...